فصل جدید رقابتهای لیگهای دسته دوم فصل 97-96 در حالی امروز با حضور 33 تیم قرعهکشی شد که تیمهای پاس و شهرداری در گروه سه قرار گرفتند.
به گزارش ایسنا، منطقه همدان، مراسم قرعهکشی رقابتهای لیگ دسته دوم ساعاتی پیش در هتل آکادمی تهران با حضور مسئولان فدراسیون برگزار شد و فرشید گلمحمدی سرپرست تیم شهرداری، محمدرضا آرتیمانی سرپرست تیم پاس، محمود کرمی مدیر فنی تیم شهرداری و میثم ناصرنژاد مدیر رسانه باشگاه پاس نیز حضور داشتند.
براساس این گزارش تیمهای پاس و شهرداری همدان در گروه سوم این مسابقات با تیمهای خیبر خرمآباد، نفت امیدیه، شهرداری فومن، گیتیپسند اصفهان، کیمیا فرآیند تهران، بعثت کرمانشاه، خوشهطلایی ساوه، شهرداری بم و نفت نوین آبادان همگروه شدند.
نکته جالب توجه اینکه هر دو نماینده همدان باز هم در یک گروه قرار گرفتند و همانند سال قبل در گروه سوم باید با هم پیکار کنند.
نماینده تیمهای حاضر در این رقابتها، گروه یک را گروه مرگ و گروه سه را به مراتب راحتتر از بقیه گروهها دانستند.
در واقع پاس و شهرداری اغلب مسافتهای کوتاه را برای رویارویی با حریفان باید طی کنند و سایر گروهها عکس این موضوع است.
البته هیچ یک از گروهها نمیتواند راحت باشد اما قدرت دو تیم پاس و شهرداری و سوابق این دو تیم سبب شده تا گروه سه را به مراتب به کام نمایندگان همدان بدانیم.
در گروه سه تیمهایی که میتوانند در کنار پاس و شهرداری مدعی باشند، شهرداری فومن، نفت امیدیه و نفت نوین آبادان هستند.
البته نباید از تیمهای قدیمی نظیر بعثت کرمانشاه و خیبر خرمآباد که تجربه لازم در لیگ دو را دارند، به راحتی عبور کنیم.
* پاس و شهرداری، دربی گروه سه
پاس و شهرداری باید در هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتبال کشور به مصاف هم بروند.
هر دو تیم سال قبل هم در یک گروه قرار داشتند که شهرداری موفق به صعود شد اما پاس به علت بدهی و کسر شش امتیاز از سوی فیفا نتوانست صعود کند.
امسال هر دو تیم به مراتب با آمادگی بهتری ظاهر شدهاند هر چند خیلیها معتقد بودند که این دو تیم بهتر بود در یک گروه نباشند.
شهرداری در هفته نخست میزبان شهرداری فومن است و پاس در خارج از خانه باید با خیبر خرمآباد به میدان برود.
دیدارهای لیگ دسته دوم فوتبال کشور ششم یا هفتم شهریورماه آغاز میشود.
* برنامه بازیهای پاس
هفته اول: خیبر خرمآباد - پاس
هفته دوم: پاس – گیتیپسند اصفهان
هفته سوم: بعثت کرمانشاه - پاس
هفته چهارم: پاس - نفت نوین آبادان
هفته پنجم: شهرداری همدان - پاس
هفته ششم: پاس - شهرداری فومن
هفته هفتم: کیمیا فرآیند - پاس
هفته هشتم: پاس – خوشهطلایی ساوه
هفته نهم: نفت امیدیه - پاس
هفته دهم: استراحت
هفته یازدهم: پاس- شهرداری بم
* برنامه بازیهای شهرداری
هفته اول: شهرداری همدان - شهرداری فومن
هفته دوم : کیمیا فرآیند - شهرداری همدان
هفته سوم: شهرداری همدان – خوشهطلایی ساوه
هفته چهارم: نفت امیدیه - شهرداری همدان
هفته پنجم: شهرداری همدان - پاس همدان
هفته ششم: شهرداری بم - شهرداری همدان
هفته هفتم: شهرداری همدان - خبیر خرمآباد
هفته هشتم: گیتیپسند اصفهان - شهرداری همدان
هفته نهم: شهرداری همدان - بعثت کرمانشاه
هفته دهم: نفت نوین آبادان - شهرداری همدان
هفته یازدهم: شهرداری استراحت
نظرات