سرویس
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ / Feb 08 2016
تعداد اخبار: 15
1446973644064_3768633_560.jpg

در گفت‌وگو با ایسنا عنوان شدکارت اعتباری خرید کالا؛ کارنامه‌ای سیاه در برنامه خروج از رکود

درحالیکه حدود دو ماه بیشتر به پایان بسته خروج از رکود نمانده، از طرح کارت‌ اعتباری خرید کالا خبری نیست و تولیدکنندگان لوازم خانگی "آن را طرحی شکست خورده و کارنامه سیاه برای برنامه خروج از رکود" عنوان می‌کنند و به گفته آنها "بانک مرکزی اخیرا اعلام کرده که هنوز زیرساخت لازم برای اجرای این طرح وجود ندارد"....

معاون سابق سازمان هواپیمایی در گفت و گو با ایسنا:صنعت هواپیمایی بعد از 30 سال مورد توجه قرار گرفت/ ایران پولی خرج نکرد

معاون سابق سازمان هواپیمایی معتقد است با توجه به جایگاه استراتژیک صنعت هواپیمایی در اقتصاد تمام کشورهای جهان خرید هواپیماهای جدید بعد از 30 سال وقفه نیازی جدی و غیر قابل انکار کشور بوده است.

چند درصد تماس اپراتورها موفق است؟

بیش از 20 سال از ورود موبایل به کشور می‌گذرد با این حال گاهی در وضعیت آنتن‌دهی اپراتورهای مختلف مشکلاتی وجود دارد به گونه‌ای که وزیر ارتباطات و مردم به انتقاد از این موضوع پرداخته‌اند.

زیرساخت‌های مسکن مهر در پیچ‌وخم منابع مالی

در مجموع به 5 هزار و 600 میلیارد تومان سرمایه نیاز است که تاکنون از محل بودجه و محل اعتبارات اضطراری ، 30 درصد آن تامین شده و به همین میزان زیرساخت‌های آن اجرایی شده است.

در گفت‌وگو با ایسنا مطرح شدترکیه از جریمه کردن ایران نفع نمی‌برد

یک کارشناس حوزه انرژی درباره‌ی اختلاف گازی ایران و ترکیه با اشاره به این‌که این موضوع امری طبیعی در هر قرار‌دادی است، گفت: منافع ترکیه در این نیست که از ایران جریمه بگیرد، بلکه منفعت آن‌ها در این است که با ایران مشارکتی برای تولید برق در مرزهای دو کشور ایجاد کنند.

جدیدترین قیمت خودروهای داخلی

هفته جاری قیمت چند مدل خودرو در بازار کاهش یافته است.

چشم‌انداز تجارت ایران و اتریش در پسابرجام

اتریش که به طور سنتی یکی از شرکای مهم تجاری ایران در اروپا محسوب می‌شود در 9 ماه امسال 9 میلیون و 900 هزار دلار از ایران کالا خریده و در همین دوره زمانی 150 میلیون و 900 هزار دلار محصول به ایران فروخته است؛ بدین معنا که ایران بیش از 16 برابر صادراتش به اتریش، واردات از این کشور داشته است.

مدیرعامل بیمه معلم اعلام کردآغاز پوشش بیمه‌ای کشتیرانی

مدیرعامل بیمه معلم گفت: این شرکت بیمه ای با رفع تحریم‌ها به زودی پوشش بیمه‌ای کشتیرانی را مجددا آغاز می‌کند.

راغفر در گفت‌وگوی تفصیلی با ایسنا مطرح کردخصوصی‌سازی آموزش عامل تشدید نابرابری در کشور

حسین راغفر اجرای سیاست‌هایی از قبیل خصوصی‌سازی آموزش و بهداشت در کشور را از عوامل موثر در افزایش نابرابری و گسترش فقر می‌داند و معتقد است دولت باید با جمع‌آوری یارانه و توزیع آن میان مردم، وظایف حاکمیتی خود را ایفا کرده و از این مسئولیت‌ها شانه خالی نکند.

این دانشجویان شانس کار بیشتری دارند

وزیر کار از برنامه جدی برای تک رقمی کردن نرخ بیکاری تا پایان عمر دولت یازدهم خبر داده و گفته است: به شرط آنکه به رشد 8 درصدی اقتصاد برسیم نرخ بیکاری تک رقمی خواهد شد اما دستیابی به چنین هدفی نیازمند مولفه‌هایی است که نهادینه کردن فرهنگ مهارت آموزی و کارآفرینی از جمله آنهاست.

نوسان در تولید سواری‌های دوگانه‌سوز

تولید برخی سواری‌های دوگانه‌سوز کاهش و برخی افزایش یافته است.

09:22 تهران / 5:52 GMT
پربازدیدترین : اقتصادي
آخرین اخبار : اقتصادي
ایسنا+
دیگر رسانه‌ها