سرویس
پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۳ / Dec 18 2014
تعداد اخبار: 25
1416146215655_108926_246.jpg

اظهارت سیف دلار را گران کرد؟

در حالی که در حدود یکی دو سال گذشته از شدت التهاب بازار ارز کاسته شده و آرامش نسبی بر آن برقرار است در مقاطعی نیز که می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد دچار نوسان شده که برخی معتقدند که این افزایش نرخ ارز تحت تاثیر اظهارات رییس بانک مرکزی مرکزی بانک بوده است.

فیلترهای هوای غیراستاندارد معرفی شدند

مدیر کل اداره استاندارد تهران از کشف و توقیف فیلترهای هوا با نام‌های تجارتی " قیدار تندیس ایرانیان" و "تابان‌گستر خاوران" خبر داد و گفت: غیراستاندارد بودن این فیلتر‌ها مشخص شده است.

رییس مجمع عالی واردات: باید تعرفه ترجیحی برای تجارت کالا به ارمنستان اعمال شود

رییس مجمع عالی واردات اتاق بازرگانی ایران گفت: با توجه به اینکه توافق‌نامه اخیر ایران و ارمنستان باعث عمق بیشتر همکاری‌های دو کشور می‌شود حتما باید نسبت به انعقاد قرارداد و استفاده از تعرفه ترجیحی با حفظ منافع ملی دو کشور اقدام شود.

دلار مبادله‌ای از مرز 2700 تومان گذشت

با افزایش امروز نرخ ارز در مرکز مبادلات ارز نرخ دلار برای اولین بار در سال جاری از 2700 تومان هم عبور کرد.

دیدار ربیعی با وزیران سابق تعاون

در نشست وزرای سابق تعاون با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزایش اتاق‌های فکر بخش تعاون و ایجاد تشکلی فراگیر در حمایت از شبکه تعاونی‌ها پیشنهاد شد.

رییس سازمان دامپزشکی:امسال فقط 50 هزار تن مرغ و تخم‌مرغ صادر شده است

رییس سازمان دامپزشکی کشور گفت: بالغ بر دو میلیون تن ظرفیت تولید گوشت مرغ در کشور وجود دارد اما از ابتدای سال جاری تاکنون فقط 50 هزار تن صادرات مرغ و تخم مرغ به کشورهای اطراف انجام شده در صورتیکه می توانیم 200 تا 300 هزار تن ظرفیت صادرات داشته باشیم.

فراخوان جدید نیسان برای چک کیسه‌های هوا

نیسان موتور برای بیش از 80 هزار خودرویی که در مکزیک فروخته است، برای بررسی احتمال معیوب بودن کیسه‌های هوای ساخت تاکاتا فراخوان داد.

نقاط کور موبایل زندانی برج‌های مرتفع

بیش از 20 سال از ورود تلفن همراه به کشور می‌گذرد و با این حال همچنان حتی در پایتخت، مشترکان برخی محله‌ها از قرار گرفتن در نقاط کور شبکه گلایه‌هایی دارند.

اما و اگرهای تخفیف‌های اینترنتی

تخفیف‌هایی که رگولاتوری برای شرکت‌های اینترنتی در نظر گرفته خوب است اما این تخفیف‌ها با اما واگرهای فراوانی همراه است، از سوی دیگر در حالی که شرکت‌های اینترنتی از مدت‌ها پیش تخفیف‌های مربوطه را به مشترکان اینترنت می‌دهد اما این تخفیف‌ها به تازگی و در آبان‌ماه از سوی شرکت زیرساخت به ISPها داده شد.

برای تست کیسه‌های هوای مرگبار هوندا دست بکار شد

هوندا موتور به دلیل نگرانی از افزایش فراخوان‌های مربوط به کیسه‌های هوای ساخت تاکاتا و خشم از عدم پاسخ این قطعه ساز در مورد علت انفجار کیسه‌های هوا، اقدام به خرید خودروهای دست دوم و قراضه در ژاپن کرد تا شخصا کیسه‌های هوا را تست کند.

کرایسلر تغییر نام داد

خودروساز آمریکایی گروه کرایسلر که زیرمجموعه فیات کرایسلر اتوموبیل (FCA) است، برای هماهنگ کردن خود با هویت مورد استفاده از سوی شرکت مادرش، نامش را رسما به FCA US تغییر داد.

حق مالکیت معنوی گمشده حوزه ICT

یک فعال حوزه فناوری اطلاعات گفت: عدم رعایت حق مالکیت معنوی در حوزه فناوری اطلاعات و نرم افزار از بزگترین مشکلات فعالان این حوزه است.

علی رغم رکود در بازارهای سرمایه‌گذاری؛استقبال از معاملات اوراق مشارکت

علی رغم رکود بازارهای سرمایه گذاری، ارزش معاملات اوراق با درآمد ثابت از ابتدای سال تاکنون از مرز۱۰ هزار میلیارد تومان گذشت.

تنظیمات لازم برای استفاده از نسل چهارم اینترنت همراه

مدتی از ورود نسل چهار ارتباطی به کشور می‌گذرد و با توجه به فاصله نزدیکی که میان ارائه عمومی 3G و 4G وجود دارد همچنان سئوالات متعددی برای مشترکان تلفن همراه در این زمینه وجود دارد.

در سال 2014‌جام‌جهانی و داعش در میان بیش‌ترین جست‌وجوهای گوگل

موتور جست‌وجوگر گوگل پنج موضوعی را که بیشترین میزان جست‌وجو را در سال جاری میلادی داشته‌اند، اعلام کرد.

"دنا" چند می‌ارزد؟!

قیمت دنا این روزها به سوژه اصلی رسانه‌ها در حوزه خودرو تبدیل شده است. کار به جایی رسیده که شرکت تولیدکننده این خودرو تهدید به توقف تولید این خودرو کرده است. برای اطلاع از بالا یا پایین بودن قیمت این خودرو مشخصات آن را با محصولات هم‌سطح حاضر در بازار ایران بررسی کرده‌ایم.

17:54 تهران / 14:24 GMT
پربازدیدترین : اقتصادي
آخرین اخبار : اقتصادي
ایسنا+
دیگر رسانه‌ها