بر اساس آخرين آمار منتشره از ستاد انتخابات وزارت كشور و همچنين فرمانداريهاي سراسر كشور در مرحله اول انتخابات مجلس نهم تکليف 225 کرسي مجلس مشخص شد و رقابت در باقي حوزهها به مرحله دوم كشيده شد.
به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اسامي نمايندگان مجلس هشتم و منتخبان مجلس نهم به تفكيك استان و حوزههاي انتخابيه در ذيل مي آيد:
نمايندگان استان آذربايجان شرقي در مجلس هشتم
تبريز، اسكو و آذرشهر: شكور اكبرنژاد، مسعود پزشكيان، رضا رحماني، محمدحسين فرهنگي، عليرضا منادي سفيدان
بناب: ضياءالله اعزازي ملكي
هشترود و چاراويماق: غفار اسماعيلي
ميانه: سيدمحمدرضا حاجياصغري، سيدحسين هاشمي
ملكان: سلمان خدادادي
بستانآباد: احد خيري
مرند و جلفا: سيروس سازدار
ورزقان و خادوانا: رضا عليزاده
كليبر و هوراند: ارسلان فتحيپور
اهر و هريس: غلامحسين مسعودي ريحان
شبستر: علي مطهري
مراغه و عجبشير: يوسف نجفي
سراب: مجيد نصيرپورسردهائي
منتخبان مجلس نهم در استان آذربايجان شرقي
تبريز، اسكو و آذرشهر: مسعود پزشكيان، عليرضا منادي سفيدان، محمدحسين فرهنگي(منتخب)، رضا رحماني و محمداسماعيل سعيدي و ميرهادي قرهسيد رومياني و علي آجودانزاده و رسول جليلزاده و عشرت شايق(رقابت در مرحله دوم)
بناب: محمد باقري
هشترود و چاراويماق: غلامحسين شيري
ميانه: سيد بهلول حسيني، محمدعلي مددي
ملكان: شهروز افخمي
بستانآباد: غلامرضا نوري
مرند و جلفا: محمد حسننژاد
ورزقان و خادوانا: اللهوردي دهقاني
كليبر و هوراند: ارسلان فتحيپور
اهر و هريس: عباس فلاحي باباجان
شبستر: علي عليلو
مراغه و عجبشير: مهدي دواتگري
سراب: مهناز بهمني
نمايندگان مجلس هشتم در استان آذربايجان غربي
اروميه: جواد جهانگيرزاده، سيدسلمان ذاكر، نادر قاضيپور
سلماس: علياكبر آقايي مغانجوقي
پيرانشهر و سردشت: محمدعلي پرتوي
ماكو و چالدران: سليمان جعفرزاده
خوي: مويد حسينيصدر
نقده و اشنويه: علي زنجاني حسنلويي
بوكان: محمدقسيم عثماني
مياندوآب، شاهيندژ و تكاب: مهدي عيسيزاده، جهانبخش محبينيا
مهاباد: جلال محمودزاده
منتخبان مجلس نهم در استان آذربايجان غربي
اروميه: جواد جهانگيرزاده، عابد فتاحي، نادر قاضيپور
سلماس: علياكبر آقايي مغانجوقي
پيرانشهر و سردشت: رسول خضري
ماكو و چالدران: محمدعلي پوررحمتي
خوي: مويد حسينيصدر
نقده و اشنويه: عبدالكريم حسينزاده
بوكان: محمدقسيم عثماني
مياندوآب، شاهيندژ و تكاب: مهدي عيسي زاده، روح الله بيگي
مهاباد: عثمان احمدي
نمايندگان مجلس هشتم در استان اردبيل
اردبيل، نمين و نير: جواد صبور آقجهكندي، قاسم محمدي، سيدكاظم موسوي
مشكينشهر: يونس اسدي
گرمي: ولي اسماعيلي
خلخال و كوثر: بشير خالقي
پارسآباد و بيلهسوار: وكيل سپهآجيرلو
منتخبان مجلس نهم در استان اردبيل
اردبيل، نمين و نير: منصور حقيقت پور، كمال الدين پيرموذن(منتخب)، مصطفي افضليفرد و سيدكاظم موسوي(رقابت در مرحله دوم)
مشكينشهر: يونس اسدي
گرمي: مير قسمت موسوي
خلخال و كوثر: جليل جعفري
پارسآباد و بيلهسوار: حبيب برومند
نمايندگان مجلس هشتم در استان اصفهان
اصفهان: نيره اخوان بيطرف، محمدتقي رهبر، محمدكريم شهرزاد، حميدرضا فولادگر، حسن كامران دستجردي
خمينيشهر: سيدمحمدجواد ابطحي
سميرم: بهروز جعفري
نائين، خور و بيابانك: حسين حسني بافراني
شاهينشهر، ميمه و برخوار: سيدمحمود حسيني دولتآبادي
شهرضا و سميرم سفلا: عوض حيدرپور شهرضايي
نجفآباد، تيران و كرون: حميد سعادت
نطنز و قمصر: محمد ضابطي طرقي
اردستان: سيدمصطفي طباطبايينژاد
لنجان: محسن كوهكن ريزي
كاشان، آران و بيدگل: اصغر گرانمايهپور
فريدن، فريدونشهر و چادگان: بهمن محمدي
فلاورجان: سيدناصر موسوي لارگاني
مباركه: سيدعليمحمد موسوي مباركه
گلپايگان و خوانسار: محمدابراهيم نكونام
منتخبان مجلس نهم در استان اصفهان
اصفهان: حسن كامران، نيره اخوان، احمد سالك، عباس مقتدايي(منتخب)، حميدرضا فولادگر ومرتضي طلايي(رقابت در مرحله دوم)
خمينيشهر: محسن صراميفروشان
سميرم: مسعود پيرمراديان و بهروز جعفري(رقابت در مرحله دوم)
نائين، خور و بيابانك: سيدحميدرضا طباطبايي نائيني
شاهينشهر، ميمه و برخوار: حسينعلي حاجي دليگاني
شهرضا و سميرم سفلا: عوض حيدرپور شهررضايي
نجفآباد، تيران و كرون: ابوالفضل ابوترابي
نطنز و قمصر: محمد فيروزي
اردستان: احمد بخشايش اردستاني
لنجان: مجيد منصوري بيدكالي و محسن كوهكن (رقابت در مرحله دوم)
كاشان، آران و بيدگل: عباسعلي منصوري
فريدن، فريدونشهر و چادگان: محمدعلي اسفناني
فلاورجان: سيدناصر موسوي لارگاني
مباركه: علي ايرانپور
گلپايگان و خوانسار: سيدمحمدحسين ميرمحمدي
نمايندگان مجلس هشتم در استان ايلام
ايلام، شيروان، چرداول، ايوان و مهران: شاپور پولادي، داريوش قنبري
دهلران، درهشهر و آبدانان: علي عزتي
منتخبان مجلس نهم در استان ايلام
ايلام، شيروان، چرداول، ايوان و مهران: فريدون همتي و احمد شوهاني و داريوش قنبري و علياكبر متين (رقابت در مرحله دوم)
دهلران، درهشهر و آبدانان: عليمحمد احمدي، امين دوستمحمدي
نمايندگان مجلس هشتم در استان بوشهر
بوشهر: غلامعلي ميگلينژاد
دشتستان: ايوب پاپري مقدم
دشتي و تنگستان: سيدمحمدمهدي پورفاطمي
دير، كنگان و جم: عسكر جلاليان
منتخبان مجلس نهم در استان بوشهر
بوشهر: عبدالكريم جميري
دشتستان: سيد مهدي موسينژاد
دشتي و تنگستان: سيدمحمدمهدي پورفاطمي
دير، كنگان و جم: موسي احمدي
نمايندگان مجلس هشتم در استان تهران و البرز
تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر: مرتضي آقاتهراني، فاطمه آليا، لاله افتخاري، سيدرضا اكرمي، زهره الهيان، اسدالله بادامچيان، محمدرضا باهنر، احمد توكلي، غلامعلي حدادعادل، روحالله حسينيان، حميد رسايي، فاطمه رهبر، علياصغر زارعي، عليرضا زاكاني، پرويز سروري، سيدشهابالدين صدر، طيبه صفايي، علي عباسپورتهرانيفرد، حسن غفوريفرد، حسين فدايي آشياني، حميدرضا كاتوزيان، اسماعيل كوثري، مهدي كوچكزاده، عليرضا محجوب، سيدعليرضا مرندي، غلامرضا مصباحيمقدم، علي مطهري، الياس نادران، حسين نجابت، بيژن نوباوه وطن.
كرج: فاطمه آجرلو، عزيز اكبريان
پاكدشت: فرهاد بشيري
دماوند و فيروزكوه: شاهرخ رامين
شهريار: حسين گروسي
ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: محمدحسين نژادفلاح
ورامين: سيدحسين نقوي حسيني
رباطكريم: حسن نوروزي
منتخبان مجلس نهم در استان تهران و البرز
تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر: غلامعلي حدادعادل، سيد عليرضا مرندي، سيد محمدحسن ابوترابيفرد، مرتضي آقاتهراني، مسعود ميركاظمي(منتخب)، بيژن نوباوه وطن، احمد توکلي، اسماعيل کوثري، علي مطهري، روحاله حسينيان، علياصغر زارعي، عليرضا زاکاني، حسين مظفر، زهره طبيبزاده نوري، محمد سليماني، غلامرضا مصباحيمقدم، سيدمهدي هاشمي، سيدمحمود نبويان، مهدي کوچکزاده، مهرداد بذرپاش، حميد رسايي، الياس نادران، لاله افتخاري، مجتبي رحماندوست، محمدرضا باهنر، حسين فداييآشياني، پرويز سروري، فاطمه آليا، فاطمه رهبر، حسين نجابت، زهره الهيان، قاسم روانبخش، محسن کازروني، زهره سادات لاجوردي، محمدناصر سقاي بيريا، الهام امينزاده، حسين طلا، اسداله بادامچيان، عليرضا محجوب، حسن غفوريفرد، حسن حميدزاده، سهيلا جلودارزاده، محمدنبي رودکي، محمدنبي حبيبي، بتول نامجو، محمدحسين استاد آقا، فرهاد جوانمردي، محمدجمال خليليان اشکذري، علياصغر خاني، محمداسماعيل کفايتي، عليرضا صفارزاده، جواد محمدي، حميدرضا کاتوزيان، علي خطيبي شريفيه، ابراهيم انصاريان(رقابت در مرحله دوم)
كرج: عزيز اكبريان، محمدجواد كوليوند
پاكدشت: فرهاد بشيري
دماوند و فيروزكوه: شاهرخ رامين
شهريار: حسين گروسي
ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: مفيد كيايي نژاد
ورامين: سيدحسين نقوي حسيني
رباط كريم: ابراهيم نكو
نمايندگان مجلس هشتم در استان چهارمحال بختياري
شهركرد: نصرالله ترابي قهفرخي
لردگان: عبدالمصد بابااحمدي
بروجن: سيروس برنا بلداجي
اردل، فارسان، كيار و كوهرنگ: نورالله حيدري دستنايي
منتخبان مجلس نهم در استان چهارمحال بختياري
شهركرد: سيدسعيد زمانيان دهكردي
لردگان: محمدجليل سرقلعه
بروجن: اميرعباس سلطاني
اردل، فارسان، كيار و كوهرنگ: حميدرضا عزيزي فارساني و علي يوسفپور(رقابت در مرحله دوم)
نمايندگان مجلس هشتم در استان خراسان رضوي
مشهد و كلات: جواد آرينمنش، عفت شريعتي كوهبناني، محمدرضا فاكر، سيداميرحسين قاضيزاده هاشمي، جواد كريميقدوسي
سبزوار: علي بروغني، محمدرضا محسنيثاني
گناباد: مهدي مهديزاده
تربت جام و تايباد: غلامرضا اسدالهي
فريمان، سرخس و احمدآباد: سيدحسين حسيني
نيشابور: سيدعلي حسيني، حسين سبحانينيا
كاشمر، بردسكن و خليلآباد: محمدرضا خباز
درگز: محمدعلي دلاور
چناران و طرقبه: محمد دهقاني نقندر
تربت حيدريه: محمدعلي رضايي
خواف و رشتخوار: محمدرضا سجاديان
قوچان و فاروج: نصرالله كماليان
منتخبان مجلس نهم در استان خراسان رضوي
مشهد و كلات: سيد اميرحسين قاضيزاده هاشمي، سيدهاشم بنيهاشمي، نصرالله پژمانفر(منتخب)، جواد كريمي قدوسي و جواد آرينمنش و عفت شريعتي كوهبناني و محمدحسين حسينزاده بحريني(رقابت در مرحله دوم)
سبزوار: محمدرضا محسني ثاني، رمضانعلي سبحانيفر
گناباد: محمدرجايي
تربت جام و تايباد: غلامرضا اسدللهي
فريمان، سرخس و احمدآباد: احمد سجادي
نيشابور: حسين سبحانينيا، علي مروي
كاشمر، بردسكن و خليلآباد: محمد اسماعيلنيا
درگز: حسين محمدزاده
چناران و طرقبه: محمد دهقاني
تربت حيدريه: ابوالقاسم خسروي
خواف و رشتخوار: محمود نگهبان سلامي
قوچان و فاروج: هادي شوشتري
نمايندگان مجلس هشتم در استان خراسان شمالي
بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان: موسيالرضا ثروتي، محمدمهدي شهرياري
شيروان: محمدرضا حسيننژاد
اسفراين: هادي قوامي
منتخبان مجلس نهم در استان خراسان شمالي
بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان: موسيالرضا ثروتي، قاسم جعفري
شيروان: عبدالرضا عزيزي
اسفراين: هادي قوامي
نمايندگان مجلس هشتم در استان خراسان جنوبي
بيرجند و درميان: حسين ابراهيمي
نهبندان و سربيشه: محمدرضا ثابتي
فردوس، طبس و سرايان: محمدكريم عابدي
قائنات: موسي قرباني
منتخبان مجلس نهم در استان خراسان جنوبي
بيرجند و درميان: حجتالاسلام سيد محمد باقر عبادي
نهبندان و سربيشه: مراد هاشم زهي
فردوس، طبس و سرايان: محمد علي عبدالله زاده
قائنات: جواد هروي
نمايندگان مجلس هشتم در استان خوزستان
اهواز: شبيب جويجري، سيدشريف حسيني، ناصر سوداني
آبادان: سيدحسين دهدشتي، عبدالله كعبي، سيدعلي موسوي جرف
دزفول: سيداحمد آوايي
انديمشك: فريدون حسنوند
بندر ماهشهر، اميديه و هنديجان: خليل حياتمقدم
ايذه و باغملك: عليرضا دهقاني
مسجدسليمان، لالي و هفتگل: اميدوار رضايي ميرقائد
شوشتر و گتوند: سيدمحمد سادات ابراهيمي
شوش: سيدجاسم ساعدي
دشت آزادگان: هاشم سواري
خرمشهر: مصطفي مطورزاده
بهبهان: سيدحاجي محمد موحد
رامهرمز و رامشير: سيدناصر موسوي
شادگان: مجيد ناصرينژاد
منتخبان مجلس نهم در استان خوزستان
اهواز: سيدشريف حسيني (منتخب)، سيد شكرخدا موسوي و شبيب جويجري و ناصر سوداني و محمدجعفر فلسفي(رقابت در مرحله دوم)
آبادان: جواد سعدونزاده (منتخب)، محمدسعيد انصاري و سيدحسن دهدشتي و غلامرضا شرفي و جليل مختار (رقابت در مرحله دوم)
دزفول: محمدعلي قاسمي و عباس پاپي زاده پالنگان(رقابت در مرحله دوم)
انديمشك: سيدعيسي دارايي
بندر ماهشهر، اميديه و هنديجان: حبيب آغاجري
ايذه و باغملك: حجت الله درويشپور و سيد هادي طباطبايي(رقابت در مرحله دوم)
مسجدسليمان، لالي و هفتگل: اسماعيل جليلي
شوشتر و گتوند: سيدمحمد سادات ابراهيمي
شوش: سيدراضي نوري
دشت آزادگان: ناصر صالحي نسب و هاشم سواري(رقابت در مرحله دوم)
خرمشهر: عبدالله سامري
بهبهان: عزيزالله سالاري و محمدباقر شريعتي(رقابت در مرحله دوم)
رامهرمز و رامشير: شمسالله بهمني
شادگان: عبدالله تميمي
نمايندگان مجلس هشتم در استان زنجان
زنجان و طارم: جمشيد انصاري، سعدالله نصيريقيداري
ماهنشان، انگوران و ايجرود: رضا عبدالهي
خدابنده: سيدفاضل موسوي
ابهر و خرمدره: احمد مهدوي ابهري
منتخبان مجلس نهم در استان زنجان
زنجان و طارم: محمد اسماعيلي، محسن عليمرادي
ماهنشان، انگوران و ايجرود: رضا عبداللهي
خدابنده: سيدمحمدعلي موسوي
ابهر و خرمدره: محمدرضا خانمحمدي خرمي
نمايندگان مجلس هشتم در استان سمنان
سمنان: مصطفي كواكبيان
گرمسار: عبدالرضا ترابي
شاهرود: كاظم جلالي
دامغان: حسن ملكمحمدي
منتخبان مجلس نهم در استان سمنان
سمنان: عليرضا خسروي
گرمسار: غلامرضا كاتب
شاهرود: كاظم جلالي
دامغان: عبدالرحمان رستميان
نمايندگان مجلس هشتم در استان سيستان و بلوچستان
زاهدان: حسينعلي شهرياري، پيمان فروزش
زابل و زهك: احمدعلي كيخا، عباسعلي نورا
خاش، نصرتآباد و ميرجاوه: حميدرضا پشنگ
چابهار و نيكشهر: يعقوب جدگال
سراوان: عبدالعزيز جشميدزهي
ايرانشهر، سرباز، بنت و لاشار: محمدقيوم دهقاني
منتخبان مجلس نهم در استان سيستان و بلوچستان
زاهدان: حسينعلي شهرياري، ناصر كاشاني
زابل و زهك: سيدباقر حسيني، رضا نجفي
خاش، نصرتآباد و ميرجاوه: حميدرضا پشنگ
چابهار و نيكشهر: يعقوب جدگال
سراوان: هدايتالله مير مرادزهي
ايرانشهر، سرباز، بنت و لاشار: سعيد اربابي
نمايندگان مجلس هشتم در استان فارس
شيراز: سيدحسين ذوالانوار، سيداحمدرضا دستغيب(فرزند فخرالدين)، سيداحمدرضا دستغيب(فرزند علياصغر)، جعفر قادري
داراب و زريندشت: محمدمهدي افشاري
لارستان و خنج: علياصغر حسني
لامرد و مهر: محمدعلي حياتي
فسا: محمدحسن دوگاني آغچغلو
كازرون: غلامرضا دهقان ناصرآبادي
اقليد: ابوالقاسم رحماني
جهرم: محمدرضا رضاييكوچي
استهبان و نيريز: محمد سقايي
مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد: حسن شبانپور
سرودستان، كربال و كوار: نصرالله كوهي باغاناري
آباده، بوانات و خرمبيد: داوود محمدجاني
ممسني: عبدالرضا مرادي
فيروزآباد، قير، كارزين و فراشبند: سيديونس موسوي سرچشمه
سپيدان: سيدعنايتالله هاشمي
منتخبان مجلس نهم در استان فارس
شيراز: ضرغام صادقي، جعفر قادري، سيداحمدرضا دستغيب(منتخب)، سيدحسين ذوالانوار و محسن مكارم(رقابت در مرحله دوم)
داراب و زريندشت: نبيالله احمدي
لارستان و خنج: جمشيد جعفرپور
لامرد و مهر: سيدموسي موسوي
فسا: محمدحسين دوگاني
كازرون: شاهين محمدصادقي
اقليد: الياس طاهري
جهرم: محمدرضا رضايي كوچي
استهبان و نيريز: محمد سقايي
مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد: محمدمهدي برومندي
سروستان، كربال و كوار: داريوش اسماعيلي
آباده، بوانات و خرمبيد: علياصغر عزيزخاني
ممسني: نوذر شفيعي
فيروزآباد، قير، كارزين و فراشبند: نادر فريدوني
سپيدان: عنايتالله هاشمي
نمايندگان مجلس هشتم در استان قزوين
قزوين، آبيك و البرز: سيدمحمدحسن ابوترابيفرد، قدرتالله عليخاني
تاكستان: امير طاهرخاني
بوئينزهرا و آوج: روحالله عباسپور
منتخبان مجلس نهم در استان قزوين
قزوين، آبيك و البرز: داوود محمدي، سيدمرتضي حسيني
تاكستان: رجب رحماني
بوئينزهرا و آوج: روحالله عباسپور
نمايندگان مجلس هشتم در استان قم
قم: رضا آشتياني عراقي، علياردشير لاريجاني، علي بنايي
منتخبان مجلس نهم در استان قم
قم: رضا آشتياني عراقي، علياردشير لاريجاني، احمد اميرآبادي فراهاني
نمايندگان مجلس هشتم در استان كردستان
سنندج، ديواندره و كامياران: امين شعباني، عبدالجبار كرمي
قروه: سيدعماد حسيني
سقز و بانه: فخرالدين حيدري
مريوان و سروآباد: اقبال محمدي
بيجار: بهمن مرادنيا
منتخبان مجلس نهم در استان كردستان
سنندج، ديواندره و كامياران: سيد احسن علوي و محمد اللهمرادي و سيد مهدي فرشادان و سالار مرادي(رقابت در مرحله دوم)
قروه: حامد قادرمرزي
سقز و بانه: محسن بيگلري
مريوان و سروآباد: اميد كريميان
بيجار: سيدمحمد بياتيان
نمايندگان مجلس هشتم در استان كرمان
كرمان و راور: غلامرضا كرمي، محمدعلي كريمي
جيرفت و عنبرآباد: علي اسلاميپناه
زرند و كوهبنان: حسين اميري خامكاني
كهنوج، منوجان و قلعهگنج: محمدرضا اميري كهنوج
بافت: محمدتقي بختياري
سيرجان و بردسير: شهباز حسنپور بيگلري
شهر بابك: مصطفي رضاحسيني قطبآبادي
بم: موسي غضنفرآبادي
رفسنجان: حسين هاشميان
منتخبان مجلس نهم در استان كرمان
كرمان و راور: محمدمهدي زاهدي، محمدرضا پورابراهيمي داوراني
جيرفت و عنبرآباد: فرجالله عارفي
زرند و كوهبنان: حسين اميري خامكاني
كهنوج، منوجان و قلعهگنج: محمدرضا اميري كهنوج
بافت: عليرضا منظري توكلي
سيرجان و بردسير: شهباز حسنپور
شهر بابك: حسين فتاحي
بم: موسي غضنفرآبادي
رفسنجان: حسين آذين
نمايندگان مجلس هشتم در استان كرمانشاه
كرمانشاه: جهانبخش اميني، محمدرضا شعباني، محمد كرميراد
قصرشيرين، سرپل ذهاب و گيلانغرب: فرهاد تجري
پاوه، جوانرود، ثلاث باباخاني و روانسر: سيدفتحالله حسيني
كنگاور، صحنه، هرسين و دينور: سيدجواد زماني
سنقر كليايي: صمد فدايي
اسلامآباد غرب و دالاهو: حشمتالله فلاحتپيشه
منتخبان مجلس نهم در استان كرمانشاه
كرمانشاه: عبدالرضا مصري، سيد سعيد حيدري طيب(منتخب)، جهانبخش اميني و محمد رزم(رقابت در مرحله دوم)
قصرشيرين، سرپل ذهاب و گيلانغرب: فتحالله حسيني
پاوه، جوانرود، ثلاث باباخاني و روانسر: نعمتالله منوچهري
كنگاور، صحنه، هرسين و دينور: وحيد احمدي
سنقر كليايي: محمد ابراهيم محبي
اسلامآباد غرب و دالاهو: علي جليليان
نمايندگان مجلس هشتم در استان كهكيلويه و بويراحمد
كهكيلويه و بهمئي: سيدعليمحمد بزرگواري
گچساران: سيدقدرتالله حسينيپور
بويراحمد و دنا: ستار هدايتخواه
منتخبان مجلس نهم در استان كهكيلويه و بويراحمد
كهكيلويه و بهمئي: سيدعليمحمد بزرگواري
گچساران: غلامرضا تاجگردون
بويراحمد و دنا: غلاممحمد زارعي
نمايندگان مجلس هشتم در استان گلستان
گرگان و آققلا: سيدعلي طاهري، عبدالحسين ناصري
مينودشت و كلاله: سيدنجيب حسيني
گنبدكاوس: عبدالله رستگار
عليآباد كتول: اسدالله قرهخاني آلوستاني
راميان و آزادشهر: مرادعلي منصوري رضي
كردكوي، تركمن و بندر گز: محمدجواد نظريمهر
منتخبان مجلس نهم در استان گلستان
گرگان و آققلا: سيدعلي طاهري (منتخب)، عبدالحسين ناصري و عيسي امامي (رقابت در مرحله دوم)
مينودشت و كلاله: عبدالكريم رجبي
گنبدكاوس: سليمان عباسي
عليآباد كتول: رحمتالله نوروزي
راميان و آزادشهر: رضا صابري
كردكوي، تركمن و بندر گز: محمدجواد نظريمهر
نمايندگان مجلس هشتم در استان گيلان
رشت: سيدعلي آقازاده دافساري، حسن تاميني ليچايي، جبار كوچكينژاد ارمساداتي
لنگرود: مهرداد بائوج لاهوتي
بندر انزلي: حسن خستهبند
صومعهسرا: سيدكاظم دلخوش اباتري
آستارا: فرهاد دلقپوش
آستانه اشرفيه: سيدمهدي صادق
رودسر و املش: اسدالله عباسي
لاهيجان و سياهكل: يوسف قاسمي گولك
تالش، رضوانشهر و ماسال: بهمن محمدياري
رودبار: صمد مرعشي
فومن و شفت: علي ميرزايي فلاحآبادي
منتخبان مجلس نهم در استان گيلان
رشت: حسن تاميني (منتخب)، جباركوچكينژاد و سيد علي آقازاده و غلامعلي جعفرزاده و نظرعلي عليزاده (رقابت در مرحله دوم)
لنگرود: مهرداد بائوج لاهوتي
بندر انزلي: حسن خستهبند
صومعهسرا: حميدرضا خصوصي ثابتي
آستارا: صفر نعيمي رز
آستانه اشرفيه: محمد حسين قرباني
رودسر و املش: محمدمهدي رهبري
لاهيجان و سياهكل: ايرج نديمي
تالش، رضوانشهر و ماسال: بهمن محمدياري و احسانالله رادمهر (رقابت در مرحله دوم)
رودبار: عطاءالله حكيمي
فومن و شفت: ناصر عاشوري قلعهرودخاني
نمايندگان مجلس هشتم در استان لرستان
بروجرد: علاءالدين بروجردي، هادي مقدسي
خرمآباد: رضا رحيمينسب، محمدرضا ملكشاهيراد
دورود و ازنا: عزتالله دهقاني
اليگودرز: حجتالله رحماني
كوهدشت: علي شاهرخي
پلدختر و ملاوي: علي كائيدي
سلسله و دلفان: محمد محمدي
منتخبان مجلس نهم در استان لرستان
بروجرد: علاءالدين بروجردي (منتخب)، هادي مقدسي و بهرام بيرانوند(رقابت در مرحله دوم)
خرمآباد: ايرج عبدي(منتخب)، ابراهيم آقامحمدي و محمدرضا ملكشاهي راد(رقابت در مرحله دوم)
دورود و ازنا: حسن گودرزي و عباس قائيدرحمت (رقابت در مرحله دوم)
اليگودرز: محمدتقي توكلي
كوهدشت: اللهيار ملكشاهي
پلدختر و ملاوي: علي كاييدي و سيد حميدرضا كاظمي (رقابت در مرحله دوم)
سلسله و دلفان: حجتالله خدايي سوري
نمايندگان مجلس هشتم در استان مازندران
ساري: سيدرمضان شجاعي كياسري، علياصغر يوسفنژاد
قائمشهر، سوادكوه و جويبار: سيدعلي اديانيراد، عزتالله اكبري تالارپشتي
بابل: علي كريميفيروزجايي، محسن نريمان
نوشهر و چالوس: انوشيران محسنيبندپي
بهشهر، نكا و گلوگاه: احمدعلي مقيمي
نور و محمودآباد: احمد ناطقنوري
بابلسر: مقداد نجفنژاد
تنكابن و رامسر: ابوالفتح نيكنام
آمل و لاريجان: عزتالله يوسفيان ملا
منتخبان مجلس نهم در استان مازندران
ساري: محمد دامادي، سيدرمضان شجاعي كياسري
قائمشهر، سوادكوه و جويبار: كمال عليپور، سيدهادي حسيني
بابل: حجتالاسلام علياكبر ناصري، حسين نيازآذري
نوشهر و چالوس: قاسم احمدي
بهشهر، نكا و گلوگاه: احمدعلي مقيمي
نور و محمودآباد: عبدالوحيد فياضي
بابلسر: مقداد نجفنژاد
تنكابن و رامسر: شمس الله شريعت نژاد و علي شمس(رقابت در مرحله دوم)
آمل و لاريجان: عزتالله يوسفيان ملا
نمايندگان مجلس هشتم در استان مركزي
اراك و كميجان: عباس رجايي، سيداحمد لطفي آشتياني
شازند: محمود احمديبيغش
تفرش و آشتيان: بهمن اخوان
ساوه و زرنديه: حسين اسلامي
محلات و دليجان: عليرضا سليمي
خمين: محمدحسين مقيمي
منتخبان مجلس نهم در استان مركزي
اراك و كميجان: عباس رجايي، محمدحسن آصفري
شازند: قاسم عزيزي
تفرش و آشتيان: كاظم سپاسي آشتياني، عباس صالحي
ساوه و زرنديه: شهلا ميرگلوبيات
محلات و دليجان: عليرضا سليمي
خمين: محمد ابراهيم رضايي
نمايندگان مجلس هشتم در استان هرمزگان
بندرعباس، حاجيآباد، قشم، ابوموسي و خمير: محمد آشوري تازياني، سيدمصطفي ذوالقدر، محمدامين فرجزاده
بندر لنگه، بستك و پارسيان: احمد جباري
ميناب، رودان و جاسك: سيدعلي ميرخليلي
منتخبان مجلس نهم در استان هرمزگان
بندرعباس، حاجيآباد، قشم، ابوموسي و خمير: عبدالقاسم جراره، محمد آشوري تازياني ، منصور آرامي
بندر لنگه، بستك و پارسيان: احمد جباري
ميناب، رودان و جاسك: عبدالكريم هاشمي نخلابراهيمي
نمايندگان مجلس هشتم در استان همدان
همدان: سيدمحمدكاظم حجازي
بهار و كبودرآهنگ: عيسي جعفري
ملاير: امينحسين رحيمي، حسن ونايي
اسدآباد: اكبر رنجبرزاده
نهاوند: مهدي سنايي
تويسركان: شهريار طاهرپور
رزن: محمدمهدي مفتح
منتخبان مجلس نهم در استان همدان
همدان: امير خجسته (منتخب)، سيدمحمدكاظم حجازي و ابراهيم كارخانه (رقابت در مرحله دوم)
بهار و كبودرآهنگ: محمدعلي پورمختار
ملاير: علينعمت چهاردولي (منتخب)، حسن ونايي و احمد آريايينژاد (رقابت در مرحله دوم)
اسدآباد: بهروز نعمتي
نهاوند: مهدي سنايي
تويسركان: مرتضي فضلعلي و كاظم سليمي(رقابت در مرحله دوم)
رزن: عطاءالله سلطانيصبور
نمايندگان مجلس هشتم در استان يزد
يزد و صدوق: علياكبر اولياء
اردكان: محمدرضا تابش
مهريز، بافق، ابركوه و خاتم: كاظم فرهمند
تفت و ميبد: سيدجلال يحييزاده فيروزآباد
منتخبان مجلس نهم در استان يزد
يزد و صدوق: محمد صالح جوكار
اردكان: محمدرضا تابش
مهريز، بافق، ابركوه و خاتم: دخيل عباسزارعزاده مهريزي و كاظم فرهمند(رقابت در مرحله دوم)
تفت و ميبد: سيدجلال يحييزاده فيروزآباد
نمايندگان اقليتهاي ديني در مجلس هشتم
مسيحيان ارامنه جنوب كشور: روبرت بگلريان
مسيحيان ارامنه شمال كشور: گيورگ وارطان
كليميان: سيامك مرهصدق
مسيحيان آشوري و كلداني: يوناتن بتكليا
زرتشتيان: اسفنديار اختياري كسنويه يزد
منتخبان اقليتهاي ديني در مجلس نهم
مسيحيان ارامنه جنوب كشور: روبرت بگلريان
مسيحيان ارامنه شمال كشور: كارن خانلري
كليميان: سيامك مره صدق
مسيحيان آشوري و كلداني: يوناتن بتكليا
زرتشتيان: اسفنديار اختياري كسنويه يزد
انتهاي پيام
نظرات