سرویس
پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ / Nov 27 2014
تعداد کل اخبار: 285
1416906128748_isna-7.jpg

رهبر معظم انقلاب اسلامی:با تمدید مذاکرات مخالف نیستیم

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلام صبح امروز (پنج‌شنبه) در دیدار اعضای مجمع عالی بسیج و نمایندگان اقشار مختلف بسیج، احساس مسئولیت انسانی و الهی و بصیرت را دو پایه اصلی تفکر منطقی بسیج دانستند.

بازار نفت در انتظار سقوط بیشتر قیمتپایان بی‌حاصل نشست اوپک در وین/ سقف تولید بازهم ثابت ماند

موضع منفعلانه اعضای سازمان کشورهای صادرکننده نفت درمقابل سقوط قیمت ها ادامه یافت تا درپایان نشست مهم این سازمان در وین، سقف تولید اوپک بازهم بدون تغییر ثابت بماند.

عارف: ذات اصلاح طلبی با تندروی و نگاه کوتاه مدت سازگاری ندارد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: خوشحالیم که پرونده وزارت علوم بسته شد.

آزمایش سیستم جدید کنترل ربات‌های پاسخ اضطراری

محققان سوئدی سیستم جدید کنترل ربات‌های پاسخ اضطراری را طراحی کرده‌اند که به تعامل بهتر کنترل‌گر ربات با محیط منطقه حادثه‌دیده کمک می‌کند.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد15 سالگی، سن گرایش به مصرف موادمخدر/ افتتاح اردوگاه فشافویه تا پایان سال

قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با بیان اینکه هم اکنون یک میلیون و 325 هزار نفر معتاد در کشور داریم، از تخصیص بودجه 30 میلیارد تومانی برای بیمه معتادان از سوی دولت خبر داد.

پزشکیان: به قانون تمکین کنیم تا مملکت پیش برود

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: آرزوی هر ایرانی این است که اولین باشد و در دنیا حرف برای گفتن داشته باشد. ما دل‌مان می‌خواهد از نظر علمی، اقتصادی، فرهنگی و ... اول باشیم.

وجود مشاور در تمام دوره‌های تحصیلی ضروری است

یک کارشناس مشاوره گفت: در برنامه نظام آموزش و پرورش ضرورت برنامه‌ریزی، تأمین بودجه و نیروی مشاور برای تمام مقاطع تحصیلی پیش‌بینی شده است.

تعیین تکلیف بیمه خبرنگاران تا پایان سال 93مشاور وزیر ارشاد: نباید با یک اشتباه فورا نشریه را تعطیل کرد

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور روحانیت با تأکید بر لزوم حمایت مادی و معنوی از مطبوعات گفت: در باب حمایت معنوی وظیفه‌ی دولت این است که اطلاعات دقیق را در اختیار مطبوعات قرار دهد و مطبوعات نیز محرم دولت قلمداد شوند تا راحت‌تر کار کنند.

سقوط ایران در رده بندی فیفا/ جایگاه اول آسیا از دست رفت

تیم ملی فوتبال ایران در آخرین رده بندی فیفا با 5 پله سقوط، رده نخست آسیا را از دست داد.

مسیر توسعه یزد به بن بست رسید!

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: مسیر توسعه یزد به بن بست رسیده است.

پژوهش جدید نشان داد:عدالت در مغز جای دارد

اقتصاددانان دانشکده اقتصاد نروژ و محققان مغز دانشگاه برگن با همکاری یکدیگر رابطه بین عدالت، برابری، کار و پول وهمچنین چگونگی واکنش مغز به چگونگی توزیع درآمد را بررسی کردند.

پلیس افتخاری نماد مردمی بودن پلیس است

مدیرکل پلیس افتخاری ناجا با بیان اینکه پلیس افتخاری نماد مردمی بودن پلیس است، خاطرنشان کرد: بهره‎گیری از ظرفیت مردمی در توسعه و تحکیم نظم و امنیت اجتماعی از اهداف اصلی پلیس افتخاری است.

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد تاکید کردلزوم انتخاب معاونان فرهنگی واحدها از میان اعضای هیات علمی

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه اطلاعات نادرستی از فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی به افکار عمومی تزریق می شود، گفت: روابط عمومی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی باید هشیار تر از گذشته فعالیت کنند.

حال کتاب‎فروشی‎ها در پاییز

برای قدم زدن در هوای خوب لازم نیست آدم حتما به ارتفاعات تهران برود، حتی رفتن به پارک و بوستان هم ضروری نیست؛ گاهی هوای مرکز شهر هم با وجود آلودگی دلپذیر می‎شود. گاهی حال پیاده‎روهای انقلاب و کتاب‌فروشی‏‎هایش آن‌قدر خوب است که حال آدم را خوب می‏‎کند.

قیمت هر متر مربع زمین و خانه در تهران چقدر است؟

بیشترین قیمت هر متر مربع زمین در تابستان سال جاری در شهر تهران 21 میلیون و 977 هزار تومان و کمترین آن یک میلیون تومان بوده است.

معاون دادستان کل کشور:ظرفیت‌های فضای مجازی، ایمان مردم را تضعیف نکند

معاون سیاسی امنیتی دادستان کل کشور گفت: اندیشه‌های انقلاب اسلامی به تمام جهان صادر شده و توطئه‌های دشمن را با تفکر بسیجی می‌توان از بین برد.

برنامه گالری‌های تهران در آغاز آذرماه

گالری‌های تهران در پایان این هفته نیز با برگزاری نمایشگاه‌هایی از آثار هنرهای تجسمی میزبان هنردوستان هستند.

حسینی‌بوشهری:باید دانشگاهیان را از گزند سیل گسترده شبهات حفظ کرد

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، با تاکید بر این‌که «در این حوزه نباید شعارزده شد» گفت: وحدت در هدف، تعالی و بالندگی کشور، از معانی وحدت حوزه و دانشگاه است.

رییس اتاق بازرگانی یزد:واگذاری‌های اصل 44 در اختیار بخش خصوصی واقعی نیست

رییس اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی استان یزد گفت: اگر نحوه مدیریت بخش عمومی‌ کشور اصلاح نشود، تصویب قوانین نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

21:43 تهران / 18:13 GMT
خط داغ
ایسنا+
پربحث‌ها
ایران‌نما
یادداشت
آخرین اخبار
دیگر رسانه‌ها
0